Kışın gelmesiyle birlikte kayak ve snowboard tutkunları tatil planlarını yapmaya başladı. Kayak ve snowboard denince ilk akla gelen ise iyi ve kaliteli ekipmana sahip olmak. Tchibo’nun kayak tutkunlarına özel Kayak ve Snowboard Kaskı, son derece hafif olmasının yanı sıra darbelere karşı koruma özelliği ile de seyahat çantalarında yerini almaya hazır.

 

Kayak tatilinde Kayak ve Snowboard Kaskı ile daha güvende olun
13.01.2020

Kayak ve snowboard yaparken iyi bir donanıma ve ekipmanlara sahip olmak büyük önem taşıyor. Tchibo’nun tam da kayak tatillerine uygun özellikleriyle dikkat çeken Kayak ve Snowboard Kaskı hem darbelere karşı koruyor hem de hafif olmasıyla size yük olmuyor.

4’ü sürgülü 14 havalandırma deliği pistte ideal hava sirkülasyonunu sağlıyor. Bir çevirmeli düğme ile kask bandı tamamen başınıza oturana kadar kolayca ayarlanabiliyor. Kulak ve çene astarları çıkarılıp yıkanabilen Kayak ve Snowboard Kaskı, Soft Touch üst yüzeyi ile de mat ve şık bir görünüme sahip. EN 1077:2007 standardına uygun üretilen Kayak ve Snowboard Kaskı, Haziran 2024e kadar kullanılabilir.