Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik, Radius App uygulaması ile hayalinizdeki tasarımı evinizin her yerine yansıtma imkanı sunuyor. İOS ve Android cihazlara ücretsiz olarak indirilen uygulama ile prizlerinizi ve anahtarlarınızı istediğiniz şekilde renklendirebilir, tasarlayabilir hatta dilediğiniz fotoğrafı ya da görseli ekleyebilirsiniz.

RadiusApp uygulaması ile duvarları kişiselleştirin
09.01.2020

Anahtar priz sektöründe kişiselleştirilmiş ürünleriyle fark yaratan Günsan, geliştirdiği RadiusApp ile kendi anahtar prizlerinizi tasarlama fırsatı sunuyor. RadiusApp, evde ya da ofiste dekorasyona farklı bir hava katmak isteyenler, eğlenceli ve renkli tasarımlarla sevdiklerine sürpriz yapmak isteyenler için kullanıcı dostu ve fonksiyonel bir uygulama olarak dikkat çekiyor.
 

“Tasarla” ve tek tuşla sipariş ver

Android veya İOS işletim sistemli telefonunuza indireceğiniz RadiusApp ile anahtar prizlerinize yansıtmak istediğiniz görseli ya da tasarımı kendiniz yapıyorsunuz. Sevdiklerinizin fotoğrafı ya da çektiğiniz muhteşem bir kareyi seçebileceğiniz gibi dilediğiniz renk ve yazı eklemeleriyle de yaratıcı yönünüzü kullanabilirsiniz. "Tasarla" butonuna tıklayarak ister elektrik anahtarı isterseniz de prizin üzerine tasarımınızı yansıtmanız yeterli. Tasarımı hayalinize göre tamamladıktan sonra yapacağınız tek şey, tek bir tuşla siparişinizi vermek ve tasarladığınız ürünün kapınıza gelmesini beklemek…