Aranan Kelime : Cosentino


Çalışma alanlarında doğru tasarım motivasyonu artırıyor

13.01.2020
151

Zamanımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz ve adeta ikinci evimiz olan iş yerlerinin tasarımı, motivasyonu ve verimliliği ciddi ölçüde etkiliyor. Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun önerileri, plazalardan kreatif ofislere kadar birbirinden farklı işyerlerini keyifli ortamlara dönüştürüyor

Zamansız ve sofistike: Chromica Feroe

09.01.2020
204

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, ilhamını doğanın keşfedilmeyi bekleyen derinliklerinden alan Feroe ile yaşam alanlarına sofistike bir görünüm kazandırıyor. Koyu yeşil tonuyla mekanlara zenginlik kazandıran yüzey, çağdaş ve geleneksel görünümün eşsiz uyumunu yansıtıyor.

Volkanik kayaların ikonik görünümü şömine estetiğiyle buluşuyor

07.01.2020
145

Yaşam alanlarına sıcaklık, estetik ve romantizm katan şömineler, Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton’un tasarım ödüllü Trilium rengiyle eşsiz bir havaya bürünüyor. Volkanik kayalardan esinlenilerek tasarlanan Trilium, siyah - gri ağırlıklı tonları ve paslanmış metal görünümüyle taşın etkileyici dönüşümünü gözler önüne seriyor.

Cosentino’dan lekelere karşı özel korumalı Sensa Orinoco

06.01.2020
165

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun Sensa doğal taş ürün yelpazesinde yer alan Orinoco, koyu granit üzerinde uzanan altın, beyaz ve bakır damarlarla modern bir görünüm sunuyor.